Hortkuluk Avcısı RPG
Merhaba, aktif bir şekilde rol oyununa başlamak için üye olmanız gerekmektedir. Bütün misafirlerin kayıt formunda 'kullanıcı adı' kısmını, canlandıracakları karakterin ADI VE SOYADI şeklinde doldurması önemle rica olunur.
Orijinal Harry Potter karakterleri alınamaz. Bu şartlara uymayan kullanıcıların üyelikleri yönetim tarafından aktive edilmeyecektir!
Hortkuluk Avcısı RPG
Merhaba, aktif bir şekilde rol oyununa başlamak için üye olmanız gerekmektedir. Bütün misafirlerin kayıt formunda 'kullanıcı adı' kısmını, canlandıracakları karakterin ADI VE SOYADI şeklinde doldurması önemle rica olunur.
Orijinal Harry Potter karakterleri alınamaz. Bu şartlara uymayan kullanıcıların üyelikleri yönetim tarafından aktive edilmeyecektir!
Hortkuluk Avcısı RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hortkuluk Avcısı RPG

Sayfaların Bittiği Yerde...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üç Üye, Üç Yorum

YazarMesaj
Persephone Anabelle D.
Khaleesi | Root
 Khaleesi | Root
Persephone Anabelle D.

RP Seviyesi : Olağanüstü!
Lakap : Çok istisna kişiler için Ann

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:
Asa:

Üç Üye, Üç Yorum Empty
MesajKonu: Üç Üye, Üç Yorum   Üç Üye, Üç Yorum Icon_minitime26.11.14 0:48

Oyunumuz gayet basit. Başlığa mesaj yazan her kişi, bir alttakinin yorumlaması için üç üye ismi veriyor. Tanımıyorsanız tanımıyorum demek serbest, isterseniz adına göre yorum da yapabilirsiniz. Yorumun iyisi kötüsü olmaz, davranış kuralları çerçevesinde istediğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz. 
Başlıyorum! 

1- Severus (bence istediğiniz eleştiriyi yapmasanız daha iyi askjd)  
2- Chloe 
3- Sirius Razz

Üç Üye, Üç Yorum
1 sayfadaki 1 sayfası